Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

  1. Rafael ŠKUFCA (Lista za ljudi), predsednik
  2. Stašo LODRANT (SDS - Slovenska demokratska stranka), član
  3. Štefan PERŠAK (Združeni), član
  4. Bogdan PUPAVAC (Nestrankarska lista za Občino Prevalje), član
  5. Aleksander RISTIČ (SD - Socialni demokrati), član 

Komisija za statut in pravna vprašanja

  1. Aleksander RISTIČ (SD - Socialni demokrati), predsednik 
  2. Zdravko FAJMUT (DeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije), član 
  3. David KAVTIČNIK (Združeni), član
  4. Ivan BACKOVIĆ (SMC - Stranka modernega centra), član 
  5. Bernard PAČNIK (Lista za ljudi), član

Odbor za komunalne zadeve in varstvo okolja

  1. Andrej STERMEC (Lista za ljudi), predsednik 
  2. Bogdan PUPAVAC (Nestrankarska lista za Občino Prevalje), član
  3. Urban ŠUMAH (Nestrankarska lista upokojencev - za dostojno življenje vseh), član
  4. Štefan PERŠAK (Združeni), član 
  5. Damijan NAVERŠNIK (Lista za ljudi), član
  6. Bernard PAČNIK (Lista za ljudi), član
  7. Ivan BACKOVIĆ (SMC - Stranka modernega centra), član 

 

Odbor za proračun in finance

  1. Stašo LODRANT (SDS - Slovenska demokratska stranka), predsednik
  2. Tatjana LADINEK (SDS - Slovenska demokratska stranka), članica
  3. Aleksandra Saša HORVAT (Nestrankarska lista za Občino Prevalje), članica
  4. Zdravko FAJMUT (DeSUS - Demokratična stranka upokojencev Slovenije), član 
  5. Maks PUČELJ (Nestrankarska lista upokojencev - za dostojno življenje vseh), član
  6. Andrej STERMEC (Lista za ljudi), član 
  7. dr. Karla ODER (SMC - Stranka modernega centra), članica

Odbor za družbene dejavnosti

  1. Aleksandra Saša HORVAT (Nestrankarska lista za Občino Prevalje), predsednica 
  2. Zdenko HOJNIK (SD - Socialni demokrati), član
  3. Tatjana LADINEK (SDS - Slovenska demokratska stranka), članica
  4. Hedvika GORENŠEK (Združeni), članica
  5. Maja PUČELJ (Nestrankarska lista upokojencev - za dostojno življenje vseh), član
  6. Rafael ŠKUFCA (Lista za ljudi), član
  7. Marija ŠUŠEL (Lista za ljudi), članica

Odbor za gospodarske dejavnosti

  1. mag. Martina RIBIČ (Lista za ljudi), predsednica
  2. Mateja PIPUŠ (Nestrankarska lista za Občino Prevalje), članica
  3. Maks PUČELJ (Nestrankarska lista upokojencev - za dostojno življenje vseh), član
  4. Ožbej PORI (Združeni), član 
  5. David KAVTIČNIK (Združeni), član
  6. Marija ŠUŠEL (Lista za ljudi), članica
  7. Marjan GLINIK (SDS - Slovenska demokratska stranka), član

Vabila na seje delovnih teles občinskega sveta

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Komisija za statut in pravna vprašanja

Vabilo na 1. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja

Zapisnik 1. redne seje Komisije za statut in pravna vprašanja 

Vabilo na 2. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja 

Zapisnik 2. redne seje Komisije za statut in pravna vprašanja

Vabilo na 3. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja (skupna seja)

Zapisnik 3. redne seje Komisije za statut in pravna vprašanja 

Vabilo na 4. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja

Zapisnik 4. redne seje Komisije za statut in pravna vprašanja

Vabilo na 5. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja

Zapisnik 5. redne seje Komisije za statut in pravna vprašanja

Vabilo na 6. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja

Vabilo na 7. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja

Vabilo na 8. redno sejo Komisije za statut in pravna vprašanja

 

Odbor za družbene dejavnosti

 Vabilo na 1. redno sejo Odbora za družbene dejavnosti

Vabilo na 2. redno sejo Odbora za družbene dejavnosti

Odbor za komunalne zadeve in varstvo okolja

Odbor za proračun in finance

Vabilo na 1. redno sejo

Vabilo na 2. redno sejo

Vabilo na 3. redno sejo

Vabilo na 4. redno sejo

Vabilo na 5. redno sejo

Vabilo na 6. redno sejo

Vabilo na 7. redno sejo

Vabilo na 8. redno sejo

Vabilo na 9. redno sejo

Pripomoček pri branju - ravnilo

Z miškinim kazalcem se pomikajte po strani in ravnilo vam bo sledilo.
Za izklop ravnila pritisnite tipko ESC ali na vrhu strani IZKLOP RAVNILA.